Vecāku atsauksmes par bērnu vasaras nometnēm

Jūs esat vienīgā nometnē, kur piedalāmies jau 3. gadu pēc kārtas! Esam ļoti pateicīgi par berna brīnišķigi pavadīto laiku! Prieks redzēt, kā jūs augat ! Tā arī turpiniet! Lai jums iedvesma, spēks un izturība. Paldies par jūsu pozitīvo noskaņu, kuru spējat nodot arī mūsu bērniem.

          “Jautrā pieccīņa” 2022.gads

Ar katru dienu nometne patika aizvien vairāk, un, nometnei noslēdzoties, bērns paziņoja, ka nākamgad atkal noteikti gribēs piedalīties. Īpaši pārsteigts bija par pagarināto dienu (ceturtdienu) - vakara pikniku un norišu programmu. Paldies par lielisko nometnes pieredzi!

         “Jautrā pieccīņa” 2022.gads

Ja bērns vakaros ir noguris un no rīta ar prieku ceļās,tad tā ir lieliska nometne! Paldies!

          “Melleņu piedzīvojums” 2022.gads


Nometnē pavadītais laiks ir neatsverams. Meita bija sajūsmā par ugunskura vakaru. Tika organizēta mafinu meistarklase un origami māksla. Viss jaunais(priekš viņas) gumijlēkšana, kas manā bērnībā bija ikdienas sastāvdaļa, tagad būs daļa arī no viņas ikdienas izklaides. Ēdināšana lieliska, pat man kā vecākam izlasot ēdienkarti pāris dienas gribējās pusdienot nometnē. Jūsu ieguldītais darbs, entuziasms un enerģija ir jūtama! PALDIES JUMS par vasaras piedzīvojumu!

         “Melleņu piedzīvojums” 2022.gads

"Liels, liels paldies par ieguldīto un jaukajām emocijām"

"Bērnam bija interesanti un patika satikt policistu, uzzināt par elektrības drošību, kā arī nakšņošana no ceturtdienas uz piektdienu."

"Prieks, ka bērnam prieks un tas, ka nometnes tēma par tik aktuālo drošību"

"Bērns atgriezās mājās piekusis un nebeidza vien stāstīt par piedzīvoto. Bērnam patika zirgi. Patika daudz dažādās aktivitātes."

Informācija par nometnēm 2023 un pieteikšanās šeit

2023 gada programmas DIENAS un DIENNAKTS NOMETNĒM.


Pieteikties nometnēm

"ĻOTI PATIKA TAS, KA

devāt iespēju iemācīties gūt laimes sajūtu, darot it kā pavisam vienkāršas lietas. Draudzējoties, skraidot basām kājām, rokot zemi utt., kas ir tik ļoti svarīgi mūsdienu vidē, kur visur cenšas piesaistīt kādus izklaidētājus, tehnoloģijas utt. Patika, ka skolotājas ļoti profesionāli mācēja visus bērnus, viņiem pašiem nemanot, vadīt "pareizās sliedēs",  bija padomāts par veselīgu ēdināšanu. Brīnišķīgi, ka bērni iemācījās lietas, ko nav tik vienkārši, dzīvojot pilsētā, iemācīties - vākt zāļu tējas, piemēram. Lieliski, ka bija iespēja laistīties, mesties dīķī, nakts piedzīvojums. Paldies par daudzajiem viesiem - bitenieku, suņu dresētājiem utt., no kuriem bērni arvien uzzināja kaut ko jaunu. Vienreizēja bija iespēja jāt zirga mugurā. Bērns pēc nometnes bija tiešām laimīgs un piepildīts, paldies milzīgs skolotājām, ka viņi varēja justies labi viens ar otru: mans bērns teica - "mani tur neviens neienīst". Šis ir tik svarīgi bērnu pašapziņai, īpaši tiem, kuriem ikdienā skolā gadās izdzīvot psiholoģisku spriedzi - pieredzēt, ka ar citiem var justies lieliski. Un lieliskas skolotājas to prot iemācīt! Mums arī patika, ka nometne ir dienas, nevis diennakts, jo tad ir iespēja katru dienu pārrunāt, kā gājis, nesailgoties vienam pēc otra." (2020.gada vasaras nometnes dalībnieka vecāki)

"Paldies par jauko un piedzīvojumiem pilno nometni! Bērnam ļoti patika un noteikti gribētu piedalīties vēl kādu reizi!"

"Bērnam patika darbi - iespēja darboties ar instrumentiem, zāģēt, rakt zemi. Bērns bija laimīgs katru dienu atgriežoties no nometnes."

"Mums vecākiem prieks par pozitīvo un nepiespiesto atmosfēru un sagaidīt mājās laimīgu bērnu. Bērnam patika iemācīties aizsardzības elementus, peldēties, taisīt baskāju taku, kokteiļus un medu."

"Mūsu meita ir bijusi divās Mellene nometnēs un, atnākot no tām, skaidri un pārliecinoši apgalvoja, ka tās bijušas LABĀKĀS nometnes viņas mūžā! Man sirds gavilēja no prieka! Pieteicāmies arī šajā sezonā." (Juta Vovere, 2020.gada vasaras nometnes dalībnieces mamma)